NieMapa - przewodnik po dobrze zaprojektowanych przestrzeniach w Polsce | ARCH_IT
18576
post-template-default,single,single-post,postid-18576,single-format-standard,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

NieMapa – przewodnik po dobrze zaprojektowanych przestrzeniach w Polsce

NieMapa – przewodnik po dobrze zaprojektowanych przestrzeniach w Polsce

Nowe Żerniki * we Wrocławiu, przedstawione graficznie poprzez budynek Atmosfera naszego projektu, to jedno z kilkunastu miejsc, które znalazły się na Niemapie – nowym przewodniku po dobrze zaprojektowanych przestrzeniach w Polsce.

Jak tłumaczą jej autorzy Niemapy z kolektywu Mamy Projekt, wszystkie łączy to, że zostały zaprojektowane z poszanowaniem przyrody i uwzględnieniem potrzeb różnych grup mieszkańców.
Wśród polecanych, wzorcowych miejsc znalazło się m.in. także targowisko w Mszanie Dolnej (proj. eM4 . Pracownia Architektury . Brataniec), Strefa Aktywności w Chorzowie (proj. SLAS), plaża miejska w Olsztynie (proj. Dżus GK Architekci), Szkoła Podstawowa nr 399 w Warszawie (proj. Maciej Siuda Pracownia) czy kapliczka w Bronowicach (proj. Medusa Group).

Więcej informacji oraz mapa do pobrania : https://niemapa.pl/niemapy/miasto-dobrych-rozwiazan/

*W projekcie i realizacji Nowych Żernik uczestniczyło ponad 40 pracowni architektonicznych!