News | ARCH_IT
1815
page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,page,page-id-1815,page-parent,bridge-core-3.0.5,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-29.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,disabled_footer_bottom,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

News

Budynek Centrum Aktywności Lokalnej na wrocławskim osiedlu Maślice - kompaktowy i skromny obiekt zaprojektowany aby służyć wszystkim mieszkańcom jako miejsce spotkań i integracji - został doceniony w konkursie Fasada Roku 2023. Obiekt zdobył nagrodę główną w kategorii "budynek niemieszkalny nowy" i zwyciężył w głosowaniu internautów.
W konkursie Poland Urban Awards 2023 projekt zespołu sal gimnastycznych przy XIII LO we Wrocławiu otrzymał II nagrodę w kategorii "Architektura obiektów komunalnych, kulturalnych, społecznych i transportowych".
Świętujemy wielki sukces w 32. edycji konkursu „Piękny Wrocław” organizowanym przez Prezydenta Wrocławia i Towarzystwo Miłośników Wrocławia. Nasze projekty zdobyły aż trzy nagrody w tym uznanym konkursie, w którym wyróżniane są najlepsze realizacje architektoniczne w naszym mieście!
W konkursie Fasada Roku 2023 budynek Centrum Aktywności Lokalnej na Maślicach we Wrocławiu otrzymał wyróżnienie w głosowaniu internautów w kategorii budynek użyteczności publicznej.
„Architektura jest językiem. Potrzebujesz odpowiednich umiejętności, aby się nim posługiwać” – twierdzi Daniel Libeskind. Wraz z Deep Learning oraz generatorami text-to-image otrzymujemy nowe narzędzia mogące zmienić sposób, w jaki komunikowane i rozwijane będą idee.
Onet.pl i Archinea.pl o konkursie Nagroda Roku Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP 2023, w której nasz projekt i realizacja bloku sportowego przy XIII LO we Wrocławiu otrzymał Nagrodę Roku w szerokiej kategorii budynek biurowy, oświaty lub administracji.
Loading new posts...
No more posts