News | ARCH_IT
1815
page,page-id-1815,page-parent,page-template,page-template-blog-masonry,page-template-blog-masonry-php,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

News

Nagroda SYBILLA 2016 Wydarzenie Muzealne Roku pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Muzeum Architektury we Wrocławiu za wystawę "Droga ku nowoczesności. Osiedla Werkbundu 1927-1932", w której opracowaniu i realizacji mieliśmy zaszczyt uczestniczyć! Cieszymy się!
W tegorocznych warsztatach Akupunktura Miasta organizowanych przez Stowarzyszenie Architektów Polskich przy współpracy z Urzędem Miejskim Wrocławia będziemy uczestniczyć jako tutorzy. Warsztaty odbędą się w dniach 22-24 maja 2017 roku.
Ostatni numer czeskiego periodyku architektonicznego ERA21 (www.era21.cz) w całości poświęcony centrom i muzeum architektury w Europie opisuje szeroko działalność i historię Muzeum Architektury we Wrocławiu oraz nasz projekt jego przebudowy : )
Nasz projekt otrzymał I nagrodę w realizacyjnym konkursie architektoniczno-urbanistycznym na opracowanie koncepcji przebudowy schodów terenowych wraz z otoczeniem pomiędzy ulicą Kalwaryjską i ulicą Zamojskiego, stanowiących przedłużenie ulicy Śliskiej w Krakowie.
Na portalu "Archinea" opublikowano obszerne omówienie naszych dwóch projektów: Laboratoriów Centrum Badawczo Rozwojowego KGHM Cuprum we Wrocławiu i zespołu sal gimnastycznych przy ZS5 we Wrocławiu.
Otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Brick Award 2017 za projekt zespołu sal gimnastycznych - Rozbudowę Zespołu Szkół Nr 5 - Budowę bloku sportowego wraz z salą do szermierki we Wrocławiu : )