Nagroda "Wizja zmieniająca oblicze miasta" dla Nowych Żernik. | ARCH_IT
18216
post-template-default,single,single-post,postid-18216,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Nagroda „Wizja zmieniająca oblicze miasta” dla Nowych Żernik.

Nagroda „Wizja zmieniająca oblicze miasta” dla Nowych Żernik.

Wrocław został laureatem nagrody Real Estate Impactor w kategorii „Wizja zmieniająca oblicze miasta” za realizację modelowego osiedla Nowe Żerniki. Organizatorem wydarzenia jest redakcja „Rzeczpospolitej” i „Nieruchomości Rzeczpospolitej”.

W tym roku nagrody w ramach czwartej edycji Real Estate Impactor zostały wręczone m.in. w kategoriach: nowa ikona miasta, wizja zmieniająca oblicze miasta, inicjatywa wnosząca nową jakość dla mieszkańców miast czy innowacyjne podejście do projektowania przestrzeni.

Dwie nagrody przyznano w kategorii „Wizja zmieniająca oblicze miasta”. Laureatami zostały dwa miasta – Warszawa i Wrocław, które wyróżniły się odpowiednio: projektem wizji rozwoju centralnej części miasta oraz realizacją osiedla Nowe Żerniki. Oba przedsięwzięcia kładą silny nacisk na odpowiadanie na rozmaite potrzeby mieszkańców, co zostało docenione przez kapitułę nagrody.

Więcej: https://reimpactor.rp.pl/